SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
Fotboll

Våra lag
SBBK Dam
Bernat Canut, Coach
Jassin Mahdy, Ass Coach
Toni Bizaca, Ass Coach
SBBK Herr
Gerard Cunilleras, Ass Coach
Ludwig Degernäs, Coach
Sergi Brugué Garcia, Coach
Toni Bizaca, Ass Coach
SBBK BE Dam
Anders Guvå, Lagledare
David Chauca, Ass Coach
Eleni Kiriakou, Lagledare
Georgina Bahi Blanquera, Coach
Roger Bou Faical, Ass Coach
Thomas Andersson, Ass Coach
SBBK BE Herr
Andreas Sandberg, Ass Coach
Carola Skoog, Lagledare
Jakob Öhnell, Ass Coach
Mario Blazevic, Coach
F08 EF
Fredrik Husander, Coach
 
0704-61 15 28
Othor Barqasho, Lagledare
Patrick Bruna, Coach
Vladimir Zdralic, Coach
P08 EF
Helena Radonja, Lagledare
Joakim Sehlstedt, Coach
Magnus Eriksson, Coach
Mikael Wahlstedt, Coach
Torben Sporre, Lagledare
F09 EF
Fadi Ibrahim, Lagledare
Gerard Cunilleras, Coach
Mats Appell, Coach
Sabine Appell, Lagledare
P09 EF
Anna Gau, Lagledare
Jassin Mahdy, Coach
Nenad Janjetovic, Ass Coach
Tanya Minuer, Lagledare
Tim Anttila-Åberg, Ass Coach
F10 EF
Linda Aurosell, Lagledare
Mimmi Kilic, Lagledare
Robert Ürünveren, Ass Coach
Sabo Isik, Ass Coach
Toni Bizaca, Coach
P10 EF
Anders Gau, Coach
Fima George, Lagledare
Gintas Jurgaitis, Ass Coach
Johan Darvelid, Ass Coach
Linda Lindqvist, Lagledare
Per Bergström, Coach
Sergi Brugué Garcia, Coach
Stefan Berkelund, Coach
F11 EF
Ann-Sofie Lövgren , Ass Coach
Betty Rhawi Michael, Coach
Helene Rådlund, Coach
Linnéa Eriksson, Coach
Pierre Söderman , Coach
P11 EF
Patrik Larsson, Ass Coach
Pierre Söderman , Coach
Robert Zeren, Lagledare
Sulle Halef, Coach
SBBK Eagles
Annabel Tahan, Ass Coach
Florence Melkemichel, Coach
F08 Vit
Alexander Nilsson, Coach
F09 Vit
Charbel Yacoub, Coach
kilavuz Izgin, Ass Coach
F10 Vit
Barney Almström, Coach
F11 Vit
George Asaad, Coach
George Sarkes, Coach
Yilmaz Bel, Coach
P98 Vit
Hans Jungland, Coach
HU17 Grön
Gabriel Odeh, Ass Coach
Sean Isaiah Gulinao, Coach
HU17 Vit
Favour Aghavbere, Coach
Gabriel Odeh, Ass Coach
P08 Vit
Duraid Behnam, Lagledare
Gabriel Odeh, Coach
Malin Andersson, Ass Coach
Victor Möller, Lagledare
P09 Vit
Jimmy Ahrnell, Coach
Kent Leini, Ass Coach
P10 Vit
Barney Almström, Coach
Nicholas Spires, Coach
P11 Vit
Joun Younan, Coach
Logan Rizk, Ass Coach
Olle Eriksson, Lagledare
Zina Göz, Ass Coach
DU17 Grön
Emilia Englund, Coach
Josefine Enander, Coach
Sharks F12
Amanda Wikberg, Coach
Charbel Yacoub, Coach
Daniel Eriksson, Coach
Elisabeth Izgin, Lagledare
Jeanette Ericsson, Lagledare
Nora Bouchta, Coach
Ornina Danial, Lagledare
Hawks F12
Helena Malki, Coach
Julia Pulgu, Coach
Panthers F13
Barney Almström, Coach
Charlotte Fagerstedt, Ass Coach
Elin Stålklinga, Lagledare
Hala Abouhamra, Ass Coach
Julian Johansson, Ass Coach
Wolves F13
Edessa-Marie Said, Coach
Ferland Nano, Coach
Mirey Melkemichel, Coach
Panthers F14
Anders Gau, Coach
Angelina Acar, Ass Coach
Celine Cimen, Ass Coach
Gustav Olheim, Coach
Mikael Wahlstedt, Coach
Wolves F14
Louisa Razai Ljuskvist, Coach
Pieer Oussi, Coach
Samar Assali, Coach
Wolves F14-15
Andreas Cicek, Lagledare
Bosko Pustinjakovic, Lagledare
Darly Massamba, Ass Coach
Ishak Noyan, Coach
Panthers F15
Gustav Olheim, Coach
Louise Hjortsberg, Coach
Sofia Davidsson, Ass Coach
Unicorns F15
Charbel Chamas, Ass Coach
Eva Yacoub, Coach
Ornina Danial, Coach
Wolves P12
Daniel Ablorh, Coach
Daniella Danial, Ass Coach
Hawks P12
Andre Artinyan, Ass Coach
Sean Isaiah Gulinao, Coach
Panthers P13
Alexandru Agapescu, Ass Coach
Andre Artinyan, Ass Coach
Cillian Balkeståhl, Ass Coach
Johan Darvelid, Coach
Panthers P14
Donatas Jokimas, Coach
Elsa Guvå, Coach
Gustaf Nordqvist, Coach
Wolves P14
Ausryté Motiejauskaité, Ass Coach
Simon Deniz, Coach
Wolves P15
Björn Myrbäck, Ass Coach
George Asber, Coach
Markus Faulseit, Ass Coach
Therese Faulseit, Ass Coach
Wolves P16
Anna Östh, Coach
Magdalen Jolstermo, Coach
Wolves F16
Christian Deniz, Coach
Marcela Alkello, Ass Coach
Sebrin Aho Ablahad, Coach
Sharks F15-16
Aturina Bahnim, Coach
Johan Sargion, Coach
Panthers P16
Helen Aydin, Ass Coach
Jeanette Johansson-Wandell, Ass Coach
Josefin Palmblad Olheim, Coach
Kim Palmkqvist, Coach
Bulls F15-16
Rita Genc, Coach
Sofia Aydogan, Ass Coach
Bulls P15-16
Aturina Bahnim, Coach
Sofia Aydogan, Coach
Stavros Panousis, Coach
Wolves P13
Emilia Tahan, Coach
Johan Darvelid, Coach
Ludwig Sundholm Hoffman, Ass Coach
Smurf Täljegymnasiet födda 2017-18
Alexander Wikner, Coach
Aturina Bahnim, Ass Coach
Axel Gustafsson, Coach
Barney Almström, Coach
Maria Hanna Efrem, Ass Coach
Smurf Täljegymnasiet födda 2019
Alexander Wikner, Coach
Aturina Bahnim, Ass Coach
Barney Almström, Coach
Smurf Pershagen födda 2017-18
Aturina Bahnim, Ass Coach
Josefin Palmblad Olheim, Coach
Mikael Wahlstedt, Coach
Smurf Pershagen födda 2019
Josefin Palmblad Olheim, Coach
Smurf Enhörna födda 2017-18
Maria Geni, Coach