SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F09 Vit
Hem
Elit
SBBK Dam
SBBK Herr
SBBK BE Dam
SBBK BE Herr
F08 EF
P08 EF
F09 EF
P09 EF
F10 EF
P10 EF
F11 EF
P11 EF
Grön & Vit
SBBK Eagles
F08 Grön
F08 Vit
F09 Vit
F10 Vit
F11 Vit
F11 Grön
P98 Vit
HU19 Vit
HU17 Grön
HU17 Vit
P08 Grön
P08 Vit
P09 Vit
P10 Vit
P11 Vit
DU17 Grön
Easy Basket
Panthers F12
Sharks F12
Hawks F12
Panthers F13
Wolves F13
Panthers F14
Wolves F14
Wolves F14-15
Panthers F15
Rams F15
Unicorns F15
Wolves P12
Hawks P12
Panthers P13
Panthers P14
Wolves P14
Panthers P15
Wolves P15
Wolves P16
Wolves F16
Sharks F15-16
Panthers P16
Panthers F16
Bears F13-14
Bulls F15-16
Bulls P13-14
Bulls P15-16
Wolves P13
Smurf
Smurf Täljegymnasiet födda 2017-18
Smurf Täljegymnasiet födda 2019
Smurf Pershagen födda 2017-18
Smurf Pershagen födda 2019
Smurf Enhörna födda 2017-18
Smurf Lina födda 2019
Special Olympic
Läger
Lovbasket
Multisportis
SBBK Sommarläger
Samhällsansvar
Telge Hjärta
Mötesplats Södertälje
Turneringar
Södertälje Open
Scania Cup
SBBK Street Basket Challenge
Södertälje Street Basket Festival
Skola & Basket
Profil (åk 7-9)
LIU (Gymnasiet)
NIU (Gymnasiet)
SBBK-loppis
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Elit
SBBK Dam
SBBK Herr
SBBK BE Dam
SBBK BE Herr
F08 EF
P08 EF
F09 EF
P09 EF
F10 EF
P10 EF
F11 EF
P11 EF
Grön & Vit
SBBK Eagles
F08 Grön
F08 Vit
F09 Vit
F10 Vit
F11 Vit
F11 Grön
P98 Vit
HU19 Vit
HU17 Grön
HU17 Vit
P08 Grön
P08 Vit
P09 Vit
P10 Vit
P11 Vit
DU17 Grön
Easy Basket
Panthers F12
Sharks F12
Hawks F12
Panthers F13
Wolves F13
Panthers F14
Wolves F14
Wolves F14-15
Panthers F15
Rams F15
Unicorns F15
Wolves P12
Hawks P12
Panthers P13
Panthers P14
Wolves P14
Panthers P15
Wolves P15
Wolves P16
Wolves F16
Sharks F15-16
Panthers P16
Panthers F16
Bears F13-14
Bulls F15-16
Bulls P13-14
Bulls P15-16
Wolves P13
Smurf
Smurf Täljegymnasiet födda 2017-18
Smurf Täljegymnasiet födda 2019
Smurf Pershagen födda 2017-18
Smurf Pershagen födda 2019
Smurf Enhörna födda 2017-18
Smurf Lina födda 2019
Special Olympic
Läger
Lovbasket
Multisportis
SBBK Sommarläger
Samhällsansvar
Telge Hjärta
Mötesplats Södertälje
Turneringar
Södertälje Open
Scania Cup
SBBK Street Basket Challenge
Södertälje Street Basket Festival
Skola & Basket
Profil (åk 7-9)
LIU (Gymnasiet)
NIU (Gymnasiet)
SBBK-loppis
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
SEPTEMBER 2023
08
17:50
fre
17:50
Välling hallen lilla
AIK Gul -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
09
11:15
lör
11:15
Thorildshallen kungsholmen
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Västerås Basket
-
09
14:00
lör
14:00
Thorildshallen Kungsholmen
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Kungsholmen Basket
-
09
19:30
lör
19:30
Återkommer
Xxx -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
23
15:30
lör
15:30
Grimsta sporthall
Blackeberg Vit -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
NOVEMBER 2023
11
14:00
lör
14:00
Vega aktivitetscentdr
Haga Haninge Röd -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
11
14:00
lör
14:00
Vega aktivitetscentdr
Haga Haninge Röd -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Blackeberg VIT -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Blackeberg vit
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Blackeberg vit
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Blackeberg vit
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Blackeberg vit
-
18
10:00
lör
10:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK)
- Blackeberg vit
-
25
13:30
lör
13:30
Forehallen (Fd. Bollmora)
Tyresö -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
DECEMBER 2023
02
12:30
lör
12:30
Rosenborgshallen
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Hammarby vit
-
09
12:15
lör
12:15
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Tyresö
-
10
13:45
sön
13:45
Kämpetorpshallen 2
Fryshuset vit 2 -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
17
17:45
sön
17:45
Rosenborgshallen
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Fryshuset vit2
-
JANUARI 2024
13
13:30
lör
13:30
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Kungsholmen Vit
-
21
17:15
sön
17:15
Kämpetorpshallen 2
Hammarby Vit -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
28
13:00
sön
13:00
Åkeshovshallen
Alvik Gul -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
FEBRUARI 2024
04
15:30
sön
15:30
Edbergshallen
Viby vit -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
10
16:00
lör
16:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Haga Haninge vit
-
17
13:45
lör
13:45
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Haga Haninge röd
-
MARS 2024
09
16:15
lör
16:15
Stuvstahallen
KFUM Huddinge Basket klubb F09vit -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
10
12:45
sön
12:45
Thorildshallen
Kungsholmen vit -
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
-
23
10:30
lör
10:30
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Vision Generation Basket
-
APRIL 2024
07
18:00
sön
18:00
Täljegymnasiet
Södertälje Basketbollklubb (SBBK) VIT F09
- Fryshuset Basket röd
-